akdeniz tercüme logo

İletişim

0 505 238 04 44

Saimbeyli Tercüme

Hizmet Bölgeleri
Saimbeyli Tercüme Bürosu

Saimbeyli Tercüme bürosu olarak çeviri ve tercüme sektöründe Adana’da yer alan ofisimizde uzman kadromuzla tüm dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti vermekteyiz.

Çeviri ve tercüme işlemlerinizi dilerseniz Adana’daki büromuza gelerek, dilerseniz de online sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Ana dili Türkçe olan ve alanında ustalaşmış çalışma arkadaşlarımızla yapacağınız görüşmelerde kendi ana dilinizde iletişim kurabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Saimbeyli

Türkiye Cumhuriyeti’nce yetkilendirilmiş ekip arkadaşlarımıza yapmak istediğiniz tüm çeviri ve tercüme işlemlerinizi tereddütsüz teslim edebilirsiniz.

Adana’da yer alan çeviri ve tercüme ekibi olarak müşteri memnuniyeti her zaman asli önceliğimizdir.

Saimbeyli Yeminli Tercüme ekibi olarak tüm sözlü tercüme işlemlerinizi ve belge işlemlerinizi en hızlı ve en güvenilir şekilde sizin adınıza gerçekleştirmekteyiz. Saimbeyli çeviri ve tercüme bürosu olarak önceliğimiz siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde ve en doğru hizmeti sunmaktır.

En iyi Türkçe Saimbeyli Çeviri

Adana ilinde uzun yıllardır çeviri ve tercüme sektöründe hizmet veren Saimbeyli tercüme bürosu olarak, siz değerli müşterilerimiz tarafından hep tercih edilen, güven duyulan ve tavsiye edilen çeviri ve tercüme bürosu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Tüm dillerde hizmet veren uzman ekibimiz, her dilden Türkçe’ye ve Türkçe’den tüm dillere çeviri hizmeti vermektedir. Saimbeyli çeviri ve tercüme ekibi, diğer çeviri ve tercüme bürolarından farklı olarak sizi sizin dilinizde anlar. Bu nedenle yapacağınız görüşmelerde kendinizi açıklamakta zorluk yaşamaz, tüm süreç boyunca türlü aksaklıklara mahal vermeden kendi ana dilinizde görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

En iyi Türkçe Saimbeyli Tercüme

Adana merkezli, Türkçe Saimbeyli Tercüme ofisi olarak tüm dillerde eksiksiz ve kusursuz tercüme hizmeti veren uzman kadromuza tüm çeviri ve tercüme işlerinizi gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Noter Yeminli Tercüman Hizmeti

Yeminli tercüman kimdir? Yeminli tercüme ne anlama gelir?

Yeminli tercüme, noter tarafından yetkilendirilen yemin tercümanlarca tercüme edilen ve yine yeminli tercüman tarafından imzalanıp onaylanan tercüme belgelerdir.

Yeminli tercüman ise noter tarafından yetkilendirişmiş, yasal belgelerin tercüme edilmesi hususunda yeminli tercüme hizmeti veren imza atma ve onaylama yetkilerini elinde bulunduran kişidir. Yeminli tercümanlara yeminli denmesinin sebebi eğitim aldıkları kurumdan mezun olduklarında yemin etmiş olmalarıdır.

Yeminli tercüme ne için gereklidir?

Yeminli tercüme genel itibariyle, yabancı uyruklu kişiler ile gerçekleştirmek istediğiniz, ev araba alımı satımı, sözleşme, senet işlemleri, vekalet verme, hizmet alıp hizmet verme, evlenme gibi noter onayı gerektiren konular için gereklidir.

Saimbeyli çeviri ve tercüme bürosu olarak yeminli tercüme hizmeti almak istediğiniz tüm tercüme işlemlerinizde tüm noter onayı süreci boyunca size refakat edecek tercüman hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Saimbeyli Tercüme bürosu olarak genel hizmet verdiğimiz tercüme konuları;

Web site tercümeleri

Vize belgeleri

Vekaletname

Transkript

Ticari

Teknik

Şirket yazışmaları

Sürücü belgesi

Simultane çeviri

Sağlık raporu

Sabıka kaydı

Pasaport çevirileri

Ölüm belgesi

Oturma izni

Nüfus kayıt örneği

Medikal

Konsolosluk belgeleri

İhtarname

Hukuki

Edebi tercüme

Doğum belgesi

Diploma

Diploma

Boşanma kararı

Boşanma dilekçeleri

Boşanma belgesi

Bekarlık belgesi

Ardıl çeviri

Akademi

Adana merkezli olarak hizmet verdiğimiz çeviri ve tercüme ofisimizde bizleri dilerseniz yüz yüze ziyaret ederek, dilerseniz de aynı uzman kadromuzla yüz yüze gerçekleştirebildiğiniz tüm işlemleri online olarak ta gerçekleştirebilirsiniz.

Online olarak iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımıza çevrimiçi olarak ilettiğiniz belge ve evraklarınız, ekip arkadaşlarımız tarafından hazırlanıp, sizin adınıza noter onayına götürülür. Gerekirse apostil onayı alınır. Tüm işlemleri tamamlanan evraklarınız Türkiye veya yurtdışı ikameti fark etmeksizin aynı gün içerisinde adresinize ulaştırmak üzere kargoya verilir.

Son Paylaşımlar

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Firmamız veya hizmetlerimiz hakkında bir sorunuz var mı? Hemen bizimle iletişime geçin.