akdeniz tercüme logo

İletişim

0 505 238 04 44

Pozantı Tercüme

Hizmet Bölgeleri
Pozantı Tercüme Bürosu

Pozantı Tercüme bürosu olarak Adana ilinde alanında profesyonel olan ekip arkadaşlarımızla 100’den fazla dünya dilinde çeviri ve tercüme hizmeti vermekteyiz.

Ana dili Türkçe olan uzman ekibimizle, ana diliniz fark etmeksizin çeviri ve tercüme işlerinizi dilerseniz Adana’da yer alan büromuza gelerek birebir olarak, dilerseniz evinizden uzaklaşmadan, yorulmadan, çevrimiçi hizmet desteğimizi tercih ederek online olarak ta gerçekleştirebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Pozantı

Gerçekleştirmek istediğiniz tüm çeviri ve tercüme işlerinizi Türkiye Cumhuriyeti tarafından yetki verilmiş alanında ustalaşmış çalışma arkadaşlarımıza tereddütsüz teslim edebilir Pozantı çeviri ve tercüme ekibimizin siz değerli müşterilerimize sağladığı konforu yaşayabilirsiniz.

Tüm tercüme işlerinizi Pozantı Yeminli Tercüme ekibi olarak sizleri yormadan, tüm belge işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Pozantı çeviri ve tercüme ofisi olarak birincil önceliğimiz siz müşterilerimize en hızlı şekilde, en doğru ve en güvenilir hizmeti sağlayarak büromuzdan memnun ayrılmanızı sağlamaktır.

En iyi Türkçe Pozantı Çeviri

Uzun yıllardır Adana ilinde çeviri ve tercüme sektöründe Pozantı Tercüme bürosu olarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz tarafından her zaman tercih edilen, güven duyulan ve tavsiye edilen çeviri ve tercüme bürosu olmaktan gurur duyuyoruz.

100’den fazla dünya dilinden Türkçe’ye, Türkçe’den 100’den fazla dile çeviri hizmeti verdiğimiz Türkçe Pozantı Çeviri ekibi olarak, çeviri ve tercüme sektöründe hizmet veren diğer bürolardan ayrıldığımız nokta, uzman ekip arkadaşlarımızla kendi ana dilinizde, zorluk yaşamadan iletişim kurabilmenizi sağlamaktır.

Bizi tercih ederek, sizi anlayan ve taleplerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren uzman kadromuzla yaptığınız yüz yüze veya online görüşmelerde kendinizi ifade etmekte zorluk yaşamadan hizmet almanın konforunu yaşayacaksınız.

En iyi Türkçe Pozantı Tercüme

Türkçe Pozantı Tercüme ofisi olarak 100’den fazla dilden Türkçe’ye, Türkçe’den tüm dünya dillerine sorunsuz tercüme hizmeti veren ekip arkadaşlarımızla her türlü tercüme işlerinizi sekteye uğramadan, sorun yaşamadan, en hızlı şekilde güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Noter Yeminli Tercüman Hizmeti

Yeminli tercüme ve Yeminli tercüman ne anlama gelir?

Yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmiş ve onaylanmış tercüme belgelerine yeminli tercüme adı verilir.

Noter tarafından yetkilendirilen tercümanlar yeminli tercümanlardır.

Yeminli tercüman denmesinin sebebi eğitim gördükleri okuldan mezun olurken yemin etmeleridir.

Yasal belgelerin resmi tercümelerini yapmak adına görevlendirilen yeminli tercümanların tercüme ettikleri belgelerin altına imza atma ve kaşe vurma yetkileri bulunmaktadır.

Yeminli tercüme ne için gereklidir?

Yeminli tercüme, sizden farklı uyruğa sahip kişilerle yapacağınız gayrimenkul veya araç alım satımı, evlilik, senet, sözleşme, vekaletlendirme veya hizmet alımı gibi noter tarafından onaylanması icap eden belge, evrak işlemleri için gereklidir.

Pozantı çeviri ve tercüme ekibi olarak yeminli tercüme gerektiren işlemlerinizde, noter onay süreci boyunca size refakat edecek yeminli tercüman hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Pozantı Tercüme ekibi olarak başlıca hizmet verdiğimiz tercüme konuları;

Akademi

Ardıl çeviri

Bekarlık belgesi

Boşanma belgesi

Boşanma dilekçeleri

Boşanma kararı

Diploma

Doğum belgesi

Edebi tercüme

Hukuki

İhtarname

Konsolosluk belgeleri

Medikal

Nüfus kayıt örneği

Oturma izni

Ölüm belgesi

Pasaport çevirileri

Sabıka kaydı

Sağlık raporu

Simultane çeviri

Sürücü belgesi

Şirket yazışmaları

Teknik

Ticari

Transkript

Vekaletname

Vize belgeleri

Web site tercümeleri

Pozantı Tercüme ekibi olarak Adana ilinde bulunan ofisimizde yüz yüze hizmet verdiğimiz gibi aynı hizmetleri aynı uzman kadroyla online olarak ta vermekteyiz.

Çevrimiçi olarak iletişime geçtiğiniz uzman ekip arkadaşlarımıza online olarak ilettiğiniz çeviri ve tercüme belgeleriniz, sizin adınıza çalışma arkadaşlarımız tarafından işleniyor, noter tasdikine götürülüyor, gerekirse apostil onayı alınıyor ve tüm işlemler tamamlandığında aynı gün içerisinde size ulaştırılmak adına kargoya veriliyor.

Tamamlanan belgeler

Pozantı tercüme ofisi olarak bize online olarak ilettiğiniz tüm belgelerinizi işlemleri bittikten sonra online olarak sizlere teslim ediyor ve belge asıllarını Türkiye yurtdışı fark etmeksizin aynı gün kargoya veriyoruz.

Son Paylaşımlar

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Firmamız veya hizmetlerimiz hakkında bir sorunuz var mı? Hemen bizimle iletişime geçin.