akdeniz tercüme logo

İletişim

0 505 238 04 44

Yumurtalık Tercüme

Hizmet Bölgeleri
Yumurtalık Tercüme Bürosu

Çeviri ve tercüme işlerinizde uzun yıllardır en çok tercih edilen çeviri ve tercüme bürosu olarak yılların verdiği deneyimle tüm dünya dillerinde çeviri ve tercüme işlerinizi titizlikle yapıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz tüm çeviri tercüme işlemlerinde Yumurtalık tercüme bürosu olarak her zaman yanınızdayız.

Yumurtalık Tercüme ofisi olarak, alanında uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarımızla Adana’da bulunan ofisimizde tüm dillerde çeviri ve tercüme hizmeti vermekteyiz.

Profesyonel ekibimizle tüm dünya dillerinden Türkçe’ye, Türkçe’den tüm diğer dillere çeviri ve tercüme işlemlerinizi ister ofisimize uğrayarak, isterseniz de online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Yumurtalık

İhtiyaç duyduğunuz tüm çeviri ve tercüme işlerinizi, Türkiye’de resmi olarak yetkili uzman ekip arkadaşlarımıza gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Yumurtalık Yeminli Tercüme ofisi olarak müşterilerimize güvenilir ve hızlı tercüme hizmeti vermek birincil kalite prensiplerimizdendir.

En iyi Türkçe Yumurtalık Çeviri

Çeviri ve tercüme sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Yumurtalık Tercüme ekibi olarak, yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile siz değerli müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ve güven duyulan çeviri ve tercüme bürosu olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yumurtalık çeviri ve tercüme bürosu olarak sizi sizin ana dilinizde anlayan alanında profesyonelleşmiş uzman kadroya sahibiz.

Türkçe Yumurtalık Çeviri olarak sizi anlayan, sizinle sizin ana dilinizde konuşan uzman kadromuzla yaptığınız görüşmelerde kendinizi ifade etme konusunda güçlük yaşamayacaksınız.

En iyi Türkçe Yumurtalık Tercüme

Türkçe Yumurtalık Tercüme ekibi olarak ofisimizde birebir olarak veya online sistem üzerinden iletişime geçerek istediğiniz tüm sözlü tercüme işlemlerinizi uzman çalışma arkadaşlarımız sayesinde en hızlı şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Yeminli tercüme ve Yeminli Tercüman Kavramları

Yeminli tercüme, eğitim aldıkları okuldan yemin ederek mezun olan, yemin belgeli tercümanlar tarafından yapılan tercümedir.

Tercüme bürosu tarafından imzalanan ve kaşe vurulan belgelerin, noter tarafından da imzalanıp onaylanmasıyla yeminli tercüme belge işlemi tamamlanmış olur.

Yeminli tercüman, lisans eğitimini tamamlamış, yurtdışında yabancı dilini geliştirmiş ve geliştirdiği dil bilgisini kendi ülkesinde değerlendirmek isteyen kişilerdir.

Noter tarafından yetki verilmiş yeminli tercümanlar yasal belgelerin resmi tercümelerini yaparak bu tercümeleri imzalayıp, kaşeleme yetkisi olan tercümanlardır.

Yeminli Tercüme Neler İçin Gereklidir?

Noter yeminli tercümelere devlet içinde hata kabul etmeyecek derecede önem arz eden çeviri işlemlerinde ve resmi belge işlemlerinde başvurulmaktadır.

Yeminli tercüme hizmetine, yabancı uyruklu kişiler ile yapacağınız ev, arsa alım satımı, araç alım satımı, sözleşme, senet, evlilik, vekalet verme, hizmet alma hizmet verme gibi noter onayı gerektiren durumlarda ihtiyaç duyulmaktadır.

Yumurtalık çeviri ve tercüme ekibi olarak noter işlemleriniz süresince dilerseniz yeminli tercüme hizmeti veren ekip arkadaşlarımız yanınızda olabilir ve size refakat edebilir.

Başlıca verdiğimiz tercüme hizmetlerimiz;

Simultane çeviri,

İhtarname,

Bekarlık belgesi,

Diploma,

Boşanma dilekçeleri,

Boşanma belgesi,

Hukuki,

Sabıka kaydı,

Sağlık raporu,

Sürücü belgesi,

Vekaletname,

Transkript,

Ardıl çeviri,

Edebi tercüme,

Şirket yazışmaları,

Oturma izni,

Konsolosluk belgeleri,

Vize belgeleri,

Pasaport çevirileri,

Medikal,

Ölüm belgesi,

Web site tercümeleri,

Teknik,

Nüfus kayıt örneği ,

Boşanma kararı,

Ticari,

Akademi,

Doğum belgesi,

Yumurtalık Tercüme ekibi olarak çeviri ve tercüme işlerinizi evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan, yorulmadan çevrimiçi olarak ta aynı profesyonel kadromuzla görüşmeler gerçekleştirebilir, tüm hizmetlerimizden online olarak ta yararlanabilirsiniz.

Online sistem üzerinden iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımıza işlem gerektiren belgelerinizi ilettiğiniz taktirde, Yumurtalık çeviri ve tercüme ekibimiz sizin adınıza evraklarınızın noter onayını alır, gerekiyorsa apostil onayını alır, evraklarınızın tüm işlemleri tamamlandığında ise evraklarınızın nüshalarını online sistem üzerinde size iletir, asıllarını ise Türkiye yurtdışı fark etmeksizin adresinize ulaştırmak üzere kargoya verir.

Son Paylaşımlar

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Firmamız veya hizmetlerimiz hakkında bir sorunuz var mı? Hemen bizimle iletişime geçin.