akdeniz tercüme logo

İletişim

0 505 238 04 44

Tufanbeyli Tercüme

Hizmet Bölgeleri
Tufanbeyli Tercüme Bürosu

Çeviri ve tercüme işlemlerinizde en çok tercih edilen çeviri ve tercüme bürosu olarak yılların verdiği deneyimle her dilde çeviri ve tercüme işleriniz yüksek özen ve titizlikle yapılır.  İhtiyaç duyduğunuz tüm çeviri tercüme işlemlerinde Tufanbeyli tercüme bürosu olarak her zaman yanınızdayız.

Tufanbeyli Tercüme Ekibi olarak, alanında ustalaşmış ekip arkadaşlarımızla Adana merkezli ofisimizde tüm dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti vermekteyiz.

Usta kadromuzla tüm dillerden Türkçe’ye, Türkçe’den tüm diğer dillere çeviri ve tercüme işlemlerinizi ister bizi yerimizde ziyaret ederek, isterseniz de online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Tufanbeyli

İhtiyacınız olan tüm çeviri ve tercüme işlemlerinizi, Türkiye Cumhuriyeti tarafından resmi olarak yetkilendirilmiş uzman ekip arkadaşlarımıza tereddütsüz teslim edebilirsiniz.

Tufanbeyli Yeminli Tercüme ekibi olarak siz kıymetli müşterilerimize doğru, güvenilir ve hızlı tercüme hizmeti vermek kalite prensiplerimizin başında gelmektedir.

En iyi Türkçe Tufanbeyli Çeviri

Adana ilinde çeviri ve tercüme sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Tufanbeyli Tercüme ekibi olarak, yılların verdiği tecrübe ile en çok tercih edilen ve güven duyulan çeviri ve tercüme bürosu olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Tufanbeyli çeviri ve tercüme bürosu olarak sizi sizin dilinizde anlayan alanında profesyonelleşmiş ekip arkadaşlarına sahibiz.

Türkçe Tufanbeyli Çeviri olarak sizi ana dilinizde anlayan, sizinle sizin ana dilinizde konuşan uzman kadromuzla gerçekleştirdiğiniz görüşmelerde kendinizi ifade etme güçlüğü çekmeyeceksiniz.

En iyi Türkçe Tufanbeyli Tercüme

Türkçe Tufanbeyli Tercüme ekibi olarak yüz yüze veya online olarak iletişime geçerek ihtiyacınız olan tüm sözlü tercüme işlemlerinizi profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde en hızlı ve en doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Noter Yeminli Tercüman Hizmeti

Noter Yeminli tercüme nedir, Yeminli tercüman ne demektir?

Noter yeminli tercüme, aldıkları eğitim sonunda yemin ederek mezun olan, noterde yemin belgesine sahip tercümanlarca yapılan tercümedir. Tercüme bürosu tarafından imzalanan ve kaşelenen evrakların, noter tarafından da imzalanıp ve mühürlenmesiyle noter yeminli tercüme belgesi tamamlanmış olur.

Yeminli tercüman, lisans eğitimini tamamlamış, yurt dışında eğitim almış ya da yurt dışında uzun süre yaşamış ve dil bilgisini ülkesinde değerlendirmek isteyen kişilerdir. Noter tarafından yetkilendirilmiş yeminli tercümanlar yasal belgelerin tercümesini yaparak bu tercümelere imza atıp, kaşe basma yetkisi olan tercümanlardır.

Yeminli tercüme ne için gereklidir?

Noter yeminli tercümelere hukuki mercilerde hata kaldırmayacak düzeyde önemli olan çeviri işlemlerinde ve resmi evrak işlerinde ihtiyaç duyulur.

Yeminli tercüme hizmetine, farklı uyruktan olan kişiler ile yapacağınız gayrimenkul ve araç alım satımında, evlilik, senet, sözleşme, vekalet verme, hizmet alma hizmet verme gibi noter tasdiki gerektiren durumlarda başvurulmaktadır.

Tufanbeyli  çeviri ve tercüme ekibi olarak noter işlemleriniz süresince yanınızda size refakat edecek tercüman hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Başlıca verdiğimiz tercüme hizmetlerimiz;

İhtarname,

Hukuki,

Sürücü belgesi,

Vekaletname,

Ardıl çeviri,

Şirket yazışmaları,

Konsolosluk belgeleri,

Pasaport çevirileri,

Ölüm belgesi,

Teknik,

Boşanma kararı,

Akademi,

Doğum belgesi,

Ticari,

Nüfus kayıt örneği ,

Web site tercümeleri,

Medikal,

Vize belgeleri,

Oturma izni,

Edebi tercüme,

Transkript,

Sağlık raporu,

Sabıka kaydı,

Boşanma belgesi,

Boşanma dilekçeleri,

Bekarlık belgesi,

Diploma,

Simultane çeviri,

Tufanbeyli Tercüme Ofisi olarak çeviri ve tercüme işlemlerinizde evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan, online olarak ta aynı uzman kadromuzla iletişime geçebilir, hizmetlerimizden çevrimiçi olarak ta faydalanabilirsiniz.

Çevrimiçi olarak iletişime geçtiğiniz çalışma arkadaşlarımıza ihtiyaç duyduğunuz hizmeti almak üzere belgelerinizi ilettiğiniz taktirde, Tufanbeyli çeviri ve tercüme ekibimiz sizin adınıza belgelerinizin noter onayını alır, gerekirse apostil tasdik şerhini alır, tüm işlemleriniz tamamlandığında belgelerinizin nüshalarını online sistem üzerinde size iletir, belgelerin asıllarını ise adresinize ulaştırmak üzere kargoya verir.

Son Paylaşımlar

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Firmamız veya hizmetlerimiz hakkında bir sorunuz var mı? Hemen bizimle iletişime geçin.