akdeniz tercüme logo

İletişim

0 505 238 04 44

Kozan Tercüme

Hizmet Bölgeleri
Kozan Tercüme Bürosu

Kozan Tercüme Ekibi olarak Adana merkezli ofisimizde, alanında ustalaşmış ekip arkadaşlarımızla tüm dünya dillerinde çeviri ve tercüme hizmeti vermekteyiz.

Ana dili Türkçe olan uzman kadromuzla tüm dünya dillerinden Türkçe’ye, Türkçe’den tüm dünya dillerine çeviri ve tercüme işlemlerinizi ister ofisimize gelerek, isterseniz de online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yeminli Tercüme Kozan

Gerçekleştirmek istediğiniz tüm çeviri ve tercüme işlemlerinizi, Türkiye Cumhuriyeti tarafından resmi olarak yetkilendirilen uzman ekip arkadaşlarımıza gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Kozan Yeminli Tercüme ekibi olarak siz değerli müşterilerimize en doğru, en güvenilir ve en hızlı çeviri ve tercüme hizmeti vermek asli görevimizdir.

En iyi Türkçe Kozan  Çeviri

Adana’da çeviri ve tercüme sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Kozan Tercüme ekibi olarak, her zaman tercih edilen ve güven duyulan çeviri ve tercüme bürosu olmaktan gurur duyuyoruz.

Kozan çeviri ve tercüme bürosu olarak sektörde hizmet veren diğer çeviri ve tercüme bürolarından farklı olarak sizi sizin dilinizde anlayan ve aktaran profesyonel çalışma arkadaşlarına sahibiz.

Dilediğiniz dilden Türkçe’ye, Türkçe’den tüm dünya dillerine profesyonel çeviri hizmeti verdiğimiz ofisimizde, Türkçe Kozan Çeviri olarak sizinle aynı dili konuşan uzman kadromuzla gerçekleştirdiğiniz görüşmelerde kendinizi kolay bir şekilde ifade etme konusunda hiçbir problem yaşamazsınız.

En iyi Türkçe Kozan  Tercüme

Tüm dillerde tercüme hizmeti veren Türkçe Kozan Tercüme ekibi olarak bizlerle yüz yüze veya online şekilde iletişime geçerek yaptırmak istediğiniz tüm sözlü tercüme işlemlerinizi profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde duraksamadan, türlü aksamalar yaşamadan en hızlı ve en güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Noter Yeminli Tercüman Hizmeti

Yeminli tercüme, yeminli tercümanlarca tercüme edilmiş ve yeminli tercümanlarca onaylanmış tercümelerdir.

Yeminli tercüman noter tarafından yetkilendirilmiş kişidir. Yeminli tercümanlar yasal belgelerin resmi tercümesini yapmak ve bu tercüme metinlere imza atıp, kaşe basma yetkilerini elinde bulunduran kişilerdir.

Yeminli tercüme ne için gereklidir?

Yeminli tercüme hizmeti sizin yabancı uyruklu kimselerle yapacağınız evlilik, gayrimenkul alımı veya satımı, araç alımı veya satımı, vekalet vermek, hizmet almak gibi noter tarafından onay gerektiren durumlarda gereklidir. Kozan çeviri ve tercüme ekibi olarak tüm noter işlemleriniz boyunca yanınızda size refakat edecek yeminli tercüman hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Kozan  Tercüme ofisimizde başlıca verdiğimiz tercüme hizmetlerimiz;

Hukuki,

Konsolosluk belgeleri,

Teknik,

Akademi,

Ticari,

Web site tercümeleri,

Medikal,

Doğum belgesi,

Edebi tercüme,

Boşanma kararı,

Transkript,

Şirket yazışmaları,

İhtarname,

Ardıl çeviri,

Vekaletname,

Sabıka kaydı,

Boşanma belgesi,

Pasaport çevirileri,

Boşanma dilekçeleri,

Ölüm belgesi,

Sağlık raporu,

Bekarlık belgesi,

Nüfus kayıt örneği ,

Vize belgeleri,

Diploma,

Oturma izni,

Simultane çeviri,

Sürücü belgesi,

Kozan  Tercüme Ofisi olarak hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Çeviri ve tercüme işlemleriniz için büromuza gelmenize gerek yok. Evinizden ayrılmadan, yorulmadan online olarak ta aynı uzman kadromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Online sistem üzerinden iletişime geçtiğiniz ekip arkadaşlarımıza işlem gerektiren belgelerinizi ilettiğiniz taktirde, Kozan çeviri ve tercüme ekibimiz sizin adınıza belgelerinizi noter onayına götürüyor, gerekiyorsa apostil tasdik şerhini alıyor, tüm işlemlerinizi bitirip belgeleri aynı gün size ulaştırmak üzere kargoya veriyor.

Kozan  Tercüme Fiyatlandırma

Kozan  Tercüme ekibi olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyattan sunmayı garanti ediyoruz.

Acil çeviri gerektiren işlemlerinizde bile alanında uzman kadromuz tek bir hataya mahal vermeksizin en hızlı ve en doğru şekilde acil çeviri hizmeti sağlamaktadır.

Tamamlanan belgeler

Kozan  tercüme ekibi olarak online sistem üzerinden tarafımıza ilettiğiniz evraklarınızın işlemleri tamamlandığında ister Türkiye’de ister yurtdışında ikamet edin fark etmez. Evraklarınızın nüshaları online olarak tarafınıza iletilir asılları ile aynı gün size ulaştırılmak üzere kargoya verilir.

Son Paylaşımlar

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Firmamız veya hizmetlerimiz hakkında bir sorunuz var mı? Hemen bizimle iletişime geçin.