akdeniz tercüme logo

İletişim

0 505 238 04 44

İstanbul Tercüme

Hizmet Bölgeleri
İstanbul Tercüme Bürosu

İstanbul  tercüme bürosu olarak sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Çeviri artık profesyonel dünyada yazılı ve sözlü olmak üzere iki temel gruba ayrılmıştır. Kalite ve güvenilirlik, birçok çeviri hizmeti ve disiplini için en önemli önceliktir. Bu noktalara bağlı olarak firmamız bugüne kadar en fazla Web Sitesi Çevirisi yapmıştır. Web sitesi çevirisi şirketinizin ya da firmanızın dünyaya açılması için her zaman önem arz eder. Web sitesi çevirisi ürün veya hizmet odaklı olabilir, bu nedenle dikkatli olmak ve gerekli araştırmaları yapmak önemlidir. Hedef dilde yetkin bir tercüman, ürün ve hizmetleri hedef kitleye tanıtırken doğru tonu kullanır. Bu, sonuçların genel olarak çok daha başarılı olmasını sağlar. Bir web sitesi nihayetinde sürekli güncellenmesi gereken bir platformdur. Bu nedenle web sitesi çevirisi sürekli ve dinamik bir hizmet türüdür. Üye girişine ek olarak, web sitesinde özel bir çevirmen girişi vardır. Çevirmenler gerekli çevirileri doğrudan web sitesinde yapacaktır. Bu uzun soluklu bir iş olduğu için web sitenizde çeviri yapan kişinin güvenilir ve güvenilir referanslara sahip olması önemlidir.

İstanbul  Çeviri Hizmeti

İstanbul  yeminli tercüme olarak sizlere en kaliteli ve güvenilir çeviriyi sunuyoruz. Uzman kadromuz şirketinizin daha iyi noktalara gelmesi için aşağıda belirttiğimiz durumları ön görmektedir;

 1. Uzmanlaşma yeteneği

Uzmanlık alanınız, resmi bir yeterliliğe sahip olmanız gerekmektedir. Uzmanlaşmanın faydaları şunlardır:

 • Terminolojiye aşinalık daha az araştırma anlamına gelir
 • Daha hızlı çeviri
 • Genellikle daha fazlasını isteyebilirsiniz, yeni müşterileri hedeflemek ve pazarlamak daha kolay olabilir.
 • İstediğiniz alanda resmi bir nitelik kazanılmalıdır.
 • Uzman olana kadar bir temayı derinlemesine araştırın
 • Sektörel yayınlarla gelişmelerden ve yeni terminolojiden haberdar olun.
 • Blogları ve bilgi sitelerini okuyun
 • Kendi uzman sözlüğünüzü bulun veya oluşturun
 1. Pazarlama/Satış Yetenekleri

Hepimiz pazarlamanın değerini biliyoruz, ancak çoğumuz bunda kötüyüz. Neyse ki, her zaman en doğru ve güvenilir çevirinin geldiği büro ile çalışmak sizlerin elinde.

 1. Ağ işlevi

Ağ oluşturmanın işimizi iyileştirebileceğini bilsek de çoğumuz ağ kurmaktan çekiniyoruz. Ama sonunda yapmaya başladığınızda, genellikle göründüğü kadar kötü değildir.

 1. Sayısal beceriler

Bazı insanlar sayılarla arası iyidir. Teklif verme, faturalandırma veya muhasebe ile ilgileniyorsanız, kesinlikle size çeviri noktasında yardımcı olmaktayız.

En İyi Türkçe İstanbul  Çeviri

Müşteriler amatörlerle uğraşmak istemiyor. Bu, yaptığımız her şeyin profesyonel olarak gerçekleşmesi gerektiği anlamına gelir. Ve müşterilerinizin işinizin her noktasında görebileceği profesyonellikle hizmet veriyoruz.  Profesyonellik noktasında ise her zaman e-postalarımızdan da anlaşılacağa üzere iyi organize edildiğinden ve kaliteli imzalara sahip olduğunu göreceksiniz. Bu noktada profesyonel olarak;

 • Web sitemizin içeriğini incelemeniz yeterli olacaktır.
 • Çeviri noktalarını kontrol etmelisiniz.
 • Çevirilerimiz her zaman doğru biçimde ve doğru olduğundan eminiz.
 • Ücret noktasında her zaman profesyonel olarak hizmet veririz.
 • Müşteri sorularına anında yanıt veririz.
 • Çağrıları hızlı ve profesyonel bir şekilde yanıtlamaktayız.

Firmanızın ihtiyaçlarına yönelik tercüme hizmeti almak istiyorsanız bizimle çalışmanız gerektiğine dair büromuzun yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca web sitesi çevirisinden ayrı olarak; teknik tercümeden akademik tercümeye kadar elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Akademik çeviri şu anda ülkemizde en çok tercih edilen çevirilerden biridir. Bu nedenle akademik çeviriler çok çeşitli kelimeler içerir. Yalnızca kelime çevirisini çalıştırdığımda bazı hatalar alıyorum. Bu nedenle profesyonel kadromuz her zaman akademik açıdan en bilgili kişiler arasından seçilir. Bu tür personel profesyonelce hizmet vermektedir. Çeviri sadece teknik çeviriden daha fazlasıdır. Resmi belgeler ve bilimsel makaleler de tercüme edilmektedir. Akademik çeviri dünya çapında büyük bir rekabetle karşı karşıyadır. Çünkü rekabet ile bu durumdan dünyaya fayda sağlıyor.

Son Paylaşımlar

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Firmamız veya hizmetlerimiz hakkında bir sorunuz var mı? Hemen bizimle iletişime geçin.