akdeniz tercüme logo

İletişim

0 505 238 04 44

Bursa Tercüme

Hizmet Bölgeleri
Bursa Tercüme Bürosu

Bursa tercüme bürosu olarak sizlere kesintisiz bir şekilde hizmet veriyoruz. Tercüme veya noter tasdikli tercüme hizmetinin varlığı, bir tercüme bürosu için en önemli noktalardan biri olarak kabul edilir. Yetkili kişi noter adına tercümanlık yemini eder. Bu işlem Hukuk Muhakemeleri Kanunu’na tam olarak uygun olarak yürütülmektedir. Tercümanın raporu tam olarak hazırlayabilmesi için, tercümanın söz konusu dilde yeterliliği gösteren belgelerle birlikte bir notere ibraz etmesi gerekecektir. İlgili raporda tercüman hakkında temel bilgilerin yanı sıra tercümanın konuştuğu diller, yemin şekli ve tarihi de yer alır. İmzaladıktan sonra kişi yeminli tercüman olmaya hak kazanır. Türkiye’de yeminli tercümana vekâletname sadece noter tarafından verilir.

Bursa Çeviri Hizmeti

Bursa yeminli tercüme bünyesinde her zaman en iyi çevirmenleri çalıştırmaktayız.  En iyi çevirmenler;

  • Detaylara dikkat

Detaylara dikkat ederek çevirmenler her zaman mükemmel derecede doğru ve mükemmel çeviriler sunmaktadır.

  • Zaman yönetmek

Başarılı çevirmenler zamanlarını iyi yönetirler, iyi kayıt tutarlar, verimli bir şekilde işlemlerini yürütürler.

  • Motivasyon

Disiplin sadece kendinizden gelir. Bu nedenle çevirmenlerimiz her zaman motivasyon dolu bir şekilde işlemlerini yürütürler.

  • Güvenilirlik

Her çevirmen işlemlerinde her zaman güvenilir olmalıdır.

  • Dürüstlük

Her zaman çeviri noktalarında dürüstlük içerisinde yanlışı ve doğruyu belirtmek gerekmektedir.

  • Merak

Elbette meraklı bir çevirmen tüm metinlerle, tüm çevirilerle ilgilenir. Projenizin tadını çıkaran birçok çevirmen yer alır ve yaptıklarını seven insanlar genellikle daha iyisini yaparlar.

  • Profesyonel

Daima kaliteli iş sağlayan ve profesyonelce hizmet veren kadromuz sizlere hizmet vermektedir. Tabii ki, bu özelliklerin çoğu doğuştan gelen kişilik özellikleridir. Daha üretken olmanıza yardımcı olacak alışkanlıkları geliştirebilirsiniz. Aynı şekilde kendimizi motive etmek için de bir şeyler yapabiliriz.

Yeminli Tercüme Bursa

Yeminli tercümanlarımız sayesinde her zaman başarılı bir şekilde hizmet veririz. Sizler bizlere metinlerinizi güvenerek teslim edersiniz. Yeminli tercüman imzalı veya kaşeli belgeye resmiyet kazandırır ve söz konusu belgeden de sorumludur. Bu, ikisi arasında bir güven ilişkisi yaratır. Yeminli tercüme, birçok yasal yükümlülük ve yüksek itibara sahip zorlu bir alandır. Bu kişiler, kamu makamları tarafından yapılan çeviriler için tek yetkili olarak hareket eder. Bir tercüme bürosunda yeminli tercüman, bu sorumluluğun bilincinde olan bir profesyoneldir. İhtiyacınız olan tüm resmi tercüme hizmetlerinde deneyimli bir yeminli tercüman size çok para kazandıracak ve sürecin tamamlanmasını önemli ölçüde hızlandıracaktır. Bizlerde güvenilir bir şekilde, başarılı çeviriler yaparız.

Başarılı çeviriler için;

-Müşteri Odaklı

Başarılı bir çevirmen, olaylara müşterinin bakış açısından bakar. Müşterinin gerçekten ne istediğini işleyerek özgünleştirme işlemi yapar. Bu zihniyete sahip olduğunuzda, her şey anında gerçekleşecektir. İletişim kurmak ve hızlı tepki vermek her zaman daha kaliteli bir işin ortaya çıkmasını sağlar.

  • Her zaman profesyonel olarak hizmet vermek
  • Mümkün oldukça her zaman isteklere cevap vermek
  • Müşterilerin hizmetlerini iyi bilmek

Online Bursa Çeviri

Online tercüme hizmetleri, zaman kavramının son derece değerli olduğu günümüz dünyasında ciddi bir pratiklik sunmaktadır. Online çeviri; adından da anlaşılacağı gibi, çevirmenin çeviri hizmeti alan kişinin yanında fiziksel olarak bulunmasını gerektirmeyen bir süreçtir. Özellikle son yıllarda internetin yaygınlaşması ve görüntülü sohbet sistemlerinin gelişmesiyle birlikte online çeviri hizmetleri nispeten daha ön planda görünmektedir. Her zaman bizimle iletişime geçin ve hızlı, güvenilir çevirinin hizmetini alın. Bizler sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Aradığınızda bizlere çeviri metni noktasında bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Sizlere hizmet vermekten her zaman gurur ve onur duyuyoruz.

Son Paylaşımlar

Size Nasıl Yardım Edebiliriz?

Firmamız veya hizmetlerimiz hakkında bir sorunuz var mı? Hemen bizimle iletişime geçin.